محلول ضدعفونی سطوح بیمارستانی و سطوح با آلودگی بالا ( Peroxan S (6%

محلول ضدعفونی سطوح بیمارستانی و سطوح با آلودگی بالا ( Peroxan

محلول ضدعفونی سطوح بیمارستانی و سطوح با آلودگی بالا
محلول ضدعفونی سطوح بیمارستانی و سطوح با آلودگی بالا

S (6%

 • پروکسان ، محلول ضد عفونی کننده و استریل کننده قوی از معدود موادی است که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) برای تمامی مصارف غذایی و پزشکی و آرایشی و بهداشتی مورد تأیید بوده و توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای مصارف بهداشتی توصیه می شود . این ماده با توجه به عدم باقی مانده سمی و نداشتن کف نیازی به آبکشی نهایی ندارد و طبق نظر FDA باقی مانده این ماده هیچگونه زیانی برای محیط زیست و انسان ندارد و به همین خاطر جزء مواد شیمیایی دوستدار محیط زیست طبقه بندی می شود.

این ماده یک ضدعفونی کننده بسیار قوی (high level) می باشد که بر پایه پراستیک اسید و با منحصر به فردترین شیوه در جهان توسط شرکت دانش بنیان نقش جبه پارس و با بهره گیری از امکانات و علم روز پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی تولید شده است و در همین راستا موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی زیر گردیده است :

 • ISO   9001:2008                      استاندارد مدیریت کیفیت

 • ISO 10002:2004                     استاندارد رضایتمندی مشتری

 • CE                                             استاندارد جهانی اروپا

 •  GMP Germany Unisert

  اين ماده جهت ضدعفوني انواع سطوح بيمارستاني و بهداشتي، سريع‌الاثر با طيف اثر بسيار گسترده از قوي‌ترين ضدعفوني‌كننده‌هاي موجود در دنيا است كه با عنوان پروكسان كنسانتره 6%(Concentrated Peroxan) مطابق با كليه استانداردهاي اروپا به بازار مصرف، عرضه گرديده‌است.

  مزايا

   * قدرت و سرعت ضدعفوني بسيار بالا در مقايسه با ساير ضدعفوني ‌كننده‌ها

   * عدم ايجاد سرطان و جهش ژني

   * عدم ايجاد سميت

   * فعال در دماي 90 – 0 درجه سانتي‌گراد

   * عدم نياز به آبكشي، بعد از مصرف

  اين فرآورده بايد در فضاهاي عمومي مراكز بهداشتي و بيمارستان‌ها مانند راهروها، اتاق بستري، مكان‌هاي تخصصي و سرويس‌هاي بهداشتي استفاده شود. براي ضدعفوني سطوح عمومي بهداشتي محلول پروكسان با رقت  1:500 و برای سطوح حساس مثل اتاق عمل یا بخش های مراقبت ویژه 1:250 رقیق سازی و مصرف گردد. حداکثر زمان لازم جهت ضد عفونی سطوح مورد نظر 7 تا10 دقیقه می باشد. سطح مورد نظر را با حركات مارپيچي تي، ضدعفوني و پاك نماييد. بهتر است از 2 سطل جداگانه براي ضدعفوني و شستشوي تي استفاده شود.

برند محصولسیماتاب
تاریخ آخرین ویرایش2017-09-06
توانایی عرضه500 عدد در month
شرایط و محل تحویلتوافقی
مدلکد 301
زمان تحویل6ماه

User Rating: Be the first one !

درباره‌ی کانتینت

کانتینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *