محلول ضدعفونی سطوح بیمارستانی و سطوح با آلودگی بالا ( Peroxan S (6%

محلول ضدعفونی سطوح بیمارستانی و سطوح با آلودگی بالا ( Peroxan

Дезинфицировать оксам пиштен, токышты ӱмбал больницӹшкӹ доно лявӹртен
Дезинфицировать оксам пиштен, токышты ӱмбал больницӹшкӹ доно лявӹртен

S (6%

 • پروکسان ، محلول ضد عفونی کننده و استریل کننده قوی از معدود موادی است که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) برای تمامی مصارف غذایی و پزشکی و آرایشی و بهداشتی مورد تأیید بوده و توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای مصارف بهداشتی توصیه می شود . این ماده با توجه به عدم باقی مانده سمی و نداشتن کف نیازی به آبکشی نهایی ندارد و طبق نظر FDA باقی مانده این ماده هیچگونه زیانی برای محیط زیست و انسان ندارد و به همین خاطر جزء مواد شیمیایی دوستدار محیط زیست طبقه بندی می شود.

این ماده یک ضدعفونی کننده بسیار قوی (high level) می باشد که بر پایه پراستیک اسید و با منحصر به فردترین شیوه در جهان توسط شرکت دانش بنیان نقش جبه پارس و با بهره گیری از امکانات و علم روز پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی تولید شده است و در همین راستا موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی زیر گردیده است :

 • ISO 9001:2008 استاندارد مدیریت کیفیت

 • ISO 10002:2004 استاندارد رضایتمندی مشتری

 • CE استاندارد جهانی اروپا

 • GMP Germany Unisert

  اين ماده جهت ضدعفوني انواع سطوح بيمارستاني و بهداشتي، سريع‌الاثر با طيف اثر بسيار گسترده از قوي‌ترين ضدعفوني‌كننده‌هاي موجود در دنيا است كه با عنوان پروكسان كنسانتره 6%(Concentrated Peroxan) مطابق با كليه استانداردهاي اروپا به بازار مصرف، عرضه گرديده‌است.

  مزايا

  * قدرت و سرعت ضدعفوني بسيار بالا در مقايسه با ساير ضدعفوني ‌كننده‌ها

  * عدم ايجاد سرطان و جهش ژني

  * عدم ايجاد سميت

  * فعال در دماي 90 – 0 درجه سانتي‌گراد

  * عدم نياز به آبكشي، بعد از مصرف

  اين فرآورده بايد در فضاهاي عمومي مراكز بهداشتي و بيمارستان‌ها مانند راهروها، اتاق بستري، مكان‌هاي تخصصي و سرويس‌هاي بهداشتي استفاده شود. براي ضدعفوني سطوح عمومي بهداشتي محلول پروكسان با رقت 1:500 و برای سطوح حساس مثل اتاق عمل یا بخش های مراقبت ویژه 1:250 رقیق سازی و مصرف گردد. حداکثر زمان لازم جهت ضد عفونی سطوح مورد نظر 7 تا10 دقیقه می باشد. سطح مورد نظر را با حركات مارپيچي تي، ضدعفوني و پاك نماييد. بهتر است از 2 سطل جداگانه براي ضدعفوني و شستشوي تي استفاده شود.

Лӹмӹнок качкышымسیماتاب
Дата остатка редактируйымаш2017-09-06
Ӹш поставкы500 عدد در month
Пуымылан дӓ вӓрешӹштӹ условивлӓتوافقی
Моделвлӓکد 301
Пуымылан срокна6ماه

Рейтинг Пользователь: Пӹтӓри ӹлӓш !

Аравиштӹ гишӓн کانتینت

Контейнер

Вӓшештӹмӹ кодышы

Электронный почты адресем ак публикуяш тӹнгӓлеш. Лады ныр обязательный *